Πέμπτη, 24 Αυγούστου 2017

ΠΡΩΤΕΥΣΑΝΤΕΣ -ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017

                                    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

                      <ΠΑΛΛΑΔΙΟ Α-ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ>

ΑΘΗΝΑ:  Ακαδημίας 98 , 8ος όροφος , τηλ: 6972246360-1
ΠΑΤΡΑ: Γούναρη 35 και Κανακάρη 184, 5ος όροφος, τηλ: 2610-278645
ΑΙΓΙΟ :Μητροπόλεως και Α. Λόντου ( 1-3), 1ος όροφος ,τηλ: 26910-23202
ΚΥΠΡΟΣ:      ΚΕΝΤΡΙΚΟ  ΛΑΡΝΑΚΑ


<ΠΑΛΛΑΔΙΟ Α-ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ>
ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΑΘΗΤΗΣ,     ΦΕΥΓΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ



                                                   ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ     2017
                              ΠΡΩΤΙΕΣ – ΥΠΟΤΡΟΦΙΕΣ
1) ΡΟΥΒΑΛΗ ΒΑΣΩ   1η  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ και ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΠΕΙΡΑΙΑΣ
2) ΚΑΡΒΕΛΑ ΜΑΡΙΑ    1η  ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ        ΑΘΗΝΑ


3) ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ    4 ος  MARKETING &ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ   ΑΘΗΝΑΣ
4) ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ   4 η      ΝΟΜΙΚΗ                    ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
5) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ     4 ος         ΙΑΤΡΙΚΗ                       ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6) ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   4 ος      ΘΕΟΛΟΓΙΑ                   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7) ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ     5 ος        ΝΟΜΙΚΗ                             ΑΘΗΝΑ
8) ΣΦΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ       5 ος  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
9) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ     5 ος ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ            ΙΩΑΝΝΙΝΑ
10) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ     5 ος  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ        ΠΑΤΡΩΝ
11) ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ     7 ος       ΝΟΜΙΚΗ                                ΑΘΗΝΑ
12) ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ    7 η    ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ             ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
13) ΚΑΣΝΑΦΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    7 η       ΙΑΤΡΙΚΗ                             ΠΑΤΡΩΝ
14) ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΤΩ   7 η  ΓΛΩΣΣΑΣ, Φ/ΓΙΑΣ & ΠΟΛ/ΜΟΥ ΠΑΡ/ΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ     ΚΟΜΟΤΗΝΗ
15) ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΝΑ    7 η        ΙΣΤΟΡΙΚΟ/ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ         ΑΘΗΝΩΝ
16) ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ   7 η     ΧΗΜΕΙΑΣ               ΑΘΗΝΩΝ
17) ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   7 η      ΝΟΜΙΚΗΣ           ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
18) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ       8 η     ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ                       ΑΘΗΝΩΝ
19) ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ    8 η   ΘΕΟΛΟΓΙΑ                          ΑΘΗΝΩΝ
20) ΑΜΠΡΟΥΝΙΩΤΗ ΑΝΝΑ      8 η      ΝΟΜΙΚΗΣ             ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
21) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   8 ος ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ              ΝΑΥΠΛΙΟ
22) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ    8 η      ΤΕΦΑΑ  ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
23) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ     8 η ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
24) ΚΑΡΧΗΜΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ     9 η       Φ.Π.Ψ             ΑΘΗΝΩΝ
25) ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    9 ος  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ                      ΙΩΑΝΝΙΝΑ
26) ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΜΕΛΠΩ     9 η       ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ     ΑΘΗΝΩΝ
27) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ    9 η    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ               ΠΑΤΡΩΝ
28) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ     9 η      ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ               ΑΘΗΝΩΝ
29) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ    9 η ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ                 ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
30) ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΧΑΡΑ     9 η        ΒΙΟΛΟΓΙΑ                    ΠΑΤΡΩΝ
31) ΝΤΑΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ     9 ος   ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
32) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ  11 ος  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ   ΤΜΗΜΑ  ΠΑΤΡΑΣ
33) ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ     11 ος   ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ       ΑΘΗΝΩΝ
34) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΦΩΚΑΣ    11 ος     ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ                        ΠΑΤΡΩΝ
35) ΡΟΥΜΠΑΚΟΥ ΞΕΝΙΑ     11 η      ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ               ΑΘΗΝΩΝ
36) ΒΑΡΟΥΧΑ ΝΙΚΗ      11 η              ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ                       ΑΘΗΝΩΝ
37) ΤΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ      12 η         ΙΑΤΡΙΚΗ                       ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
38) ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΚΛΕΙΩ     12 η        ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ         ΑΘΗΝΩΝ
39) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ    12 η  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ       ΤΡΙΚΑΛΑ
40) ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΙΖΑ    12 η          ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ             ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
41) ΒΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΛΗ     12 η       ΤΕΦΑΑ                      ΑΘΗΝΩΝ
42) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   12 η     Φ.Π.Ψ                    ΑΘΗΝΩΝ
43) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ     13 ος  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ & ΜΜΕ   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
44) ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ    13 ος    ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ              ΑΘΗΝΩΝ
45) ΚΑΛΠΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ    13 η      ΘΕΟΛΟΓΙΑ                      ΑΘΗΝΩΝ
46) ΜΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ     13 η            ΧΗΜΕΙΑΣ                     ΠΑΤΡΩΝ
47) ΜΟΤΖΩΛΗ ΣΟΦΙΑ     13 η          ΦΥΣΙΚΗΣ             ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
48) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   14ος  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

49) ΚΑΣΚΑΝΤΗΡΗ ΜΑΡΙΑ     14 η          Φ.Π.Ψ                       ΑΘΗΝΩΝ
50) ΚΟΛΟΒΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ    16ος ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ



ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ…

51) ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ       ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ     ΑΘΗΝΩΝ
52) ΜΠΑΧΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ             ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
53) ΔΗΜΟΥΤΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ      ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ     ΠΑΤΡΩΝ
54) ΚΥΠΟΥΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ     ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ        ΠΑΤΡΩΝ
55) ΜΕΤΣΟΒΙΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
56) ΜΟΣΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ  ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ-ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ και ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ     ΑΓΡΙΝΙΟ
57) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ  MARKETING και ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
58)ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
59)ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΟΥΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ   ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ        ΣΑΜΟΣ
60) ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
61) ΣΟΥΦΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
62) ΣΟΦΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ      ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ              ΡΟΔΟΣ
63) ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ        Φ.Π.Ψ                       ΑΘΗΝΩΝ
64) ΤΣΑΜΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ       ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ            ΠΑΤΡΑΣ
65) ΜΠΙΣΑ ΜΑΡΙΟΣ      ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ                    ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
66)ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ             ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ                   ΛΕΣΒΟΣ
67) ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΛΕΝΑ            ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ                       ΠΑΝΤΕΙΟΣ  
68) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ      ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ                 ΑΘΗΝΩΝ
69) ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ      ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ                 ΠΑΤΡΩΝ
70) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ     ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ           ΡΕΘΥΜΝΟ
71) ΜΠΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ        ΑΘΗΝΩΝ
72) ΤΣΑΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ         ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ             ΑΘΗΝΑ
73) ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ    ΒΑΛ/ΚΩΝ,ΣΛΑΒ.& ΑΝΑΤΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ          ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ       
74) ΧΑΛΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ      ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ               ΑΘΗΝΩΝ
75) ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ      ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ & ΜΜΕ          ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
76) ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ   ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ     ΚΕΡΚΥΡΑ
77) ΣΩΤΗΡΑΚΑΚΗ  ΕΥΑ  ΕΠΙΣ/ΩΝ ΤΗΣ ΕΚ/ΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ      ΠΑΤΡΑ
78) ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ       ΝΟΜΙΚΗ                                   ΑΘΗΝΑ
79) ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ     ΠΕΙΡΑΙΑΣ
80) ΤΣΕΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ   ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠ/ΤΩΝ            ΠΑΤΡΑ
81) ΦΑΤΙΟΝ ΕΡΙΟΝ     ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΥΠ/ΤΩΝ            ΠΑΤΡΑ
82) ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ    Η/Υ               ΚΟΖΑΝΗ
83) ΖΩΤΟΥ ΝΙΚΗ                         ΝΟΜΙΚΗ                                             ΑΘΗΝΑ
84) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ  ΣΥΡΟΣ
85) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ   ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ                        ΠΑΝΤΕΙΟΣ  
86) ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ                    ΝΟΜΙΚΗ                                         ΑΘΗΝΑ
87) ΠΑΠΡΙΓΚΑ ΝΙΚΟΛ             ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ                                    ΠΑΤΡΩΝ
88) ΚΟΛΟΚΥΘΑ  ΙΩΑΝΝΑ         ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ                   ΡΕΘΥΜΝΟ
89) ΡΟΥΜΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ     ΕΠΙΣ/ΩΝ ΤΗΣ ΕΚ/ΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ      ΠΑΤΡΑ
90) ΤΣΟΥΣΗ ΜΕΛΠΩ                   Φ.Π.Ψ                       ΑΘΗΝΩΝ
91) ΜΠΙΡΜΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ          ΤΕΦΑΑ                      ΑΘΗΝΩΝ
92) ΚΑΦΟΥΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ    ΑΘΗΝΩΝ
93) ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΦΡΟΣΩ    ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ      ΑΘΗΝΩΝ
94) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ                Φ.Π.Ψ                             ΑΘΗΝΩΝ
95) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ        ΤΕΦΑΑ                   ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
96) ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ           ΒΟΛΟΣ
97) ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΑΝΝΑ       ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ              ΡΟΔΟΣ  
98) ΠΕΤΡΟΥ ΙΟΛΗ                            ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ                          ΠΑΤΡΑ
99) ΚΟΣΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                  ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ                    ΑΘΗΝΑ
100) ΝΤΑΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
101) ΑΓΡΑΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ    Η/Υ               ΧΑΝΙΑ
102) ΒΑΚΑΛΟΥ ΞΕΝΙΑ      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚ/ΣΗΣ       ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
103) ΝΤΕΛΕΚΟΥ ΣΟΦΙΑ        ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ                          ΠΑΝΤΕΙΟΣ  
104) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         ΤΕΦΑΑ                      ΑΘΗΝΩΝ
105) ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ                 ΡΕΘΥΜΝΟ
106) ΚΑΣΣΟΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ      ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ                 ΑΘΗΝΩΝ 
107) ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΕΠΙΣ/ΩΝ ΤΗΣ ΕΚ/ΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ      ΠΑΤΡΑ
108) ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ      ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ        ΠΑΤΡΩΝ
109) ΚΑΛΑΜΟΥ ΝΙΚΗ  ΕΠΙΣ/ΩΝ ΤΗΣ ΕΚ/ΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ      ΠΑΤΡΑ
110) ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΕΤΑ       ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ             ΑΘΗΝΩΝ
111) ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΛΕΝΑ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ    ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
112) ΚΑΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ           ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ                          ΠΑΤΡΑ
113) ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ     ΤΕΦΑΑ                   ΑΘΗΝΩΝ
114) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΜΑΡΚΟΣ   ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚ/ΣΗΣ    ΑΘΗΝΩΝ
115) ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ     ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
116) ΔΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ      ΑΘΗΝΩΝ
117) ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ                 ΡΕΘΥΜΝΟ
118) ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ     ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ             ΚΕΡΚΥΡΑ
119) ΕΦΡΑΙΜ ΕΦΡΑΙΜΙΟΥ  ΜΗΧ/ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ         ΚΑΒΑΛΑ
120) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ              ΡΟΔΟΣ
121)ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ           ΒΟΛΟΣ
122) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ      ΑΘΗΝΩΝ
123) ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ      ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ                           ΠΑΤΡΑ
124) ΧΡΗΣΤΟΦΟΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ      ΤΕΦΑΑ                      ΑΘΗΝΩΝ
125) ΚΙΤΤΟΥ ΚΙΤΤΟΣ            ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ         ΑΘΗΝΩΝ
126) ΛΑΙΦΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
127) ΚΟΛΟΚΟΥΔΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
128) ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ    Η/Υ               ΧΑΝΙΑ
129) ΜΕΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ          ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ                         ΚΑΛΑΜΑΤΑ
130) ΝΤΑΡΑΓΚΛΙΤΣΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ              ΑΘΗΝΩΝ
131) ΓΕΡΟΝΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ          ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
132) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ     ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ                       ΠΑΤΡΑ
133) ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΚΟΣ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚ/ΣΗΣ     ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
134) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ        ΠΑΤΡΩΝ
135) ΣΙΜΟΝΗ ΕΡΑΤΩ                 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ                         ΚΑΛΑΜΑΤΑ
136) ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΤΕΦΑΑ              ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
137) ΜΠΑΧΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚ/ΣΗΣ     ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
138) ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
139) ΜΙΧΑΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ         ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ                         ΚΑΛΑΜΑΤΑ
140) ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ    ΑΘΗΝΩΝ
141) ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΣΟΦΙΑ  ΜΗΧ/ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ         ΚΑΒΑΛΑ
142) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΙΑ     ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ        ΑΘΗΝΩΝ
143) ΜΠΑΣΤΑΚΟΥ ΚΛΕΙΩ         ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ                       ΠΑΤΡΑ
144) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ    ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ            ΑΘΗΝΩΝ
145) ΑΛΠΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ       ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ        ΠΑΤΡΩΝ
146) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
147) ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
148) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ           ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ            ΛΑΜΙΑ
149) ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ     ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ                       ΠΑΤΡΑ
150) ΡΑΛΛΟΥ ΡΑΛΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ     ΛΗΞΟΥΡΙ
151) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΑΤΙΑΝΝΑ    ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ                     ΑΘΗΝΑ
152) ΚΑΡΙΝΤΖΗ ΘΕΜΙΔΑ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ        ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
153) ΠΑΠΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ  ΙΟΝΙΟΥ     ΚΕΡΚΥΡΑ
154) ΜΠΑΚΡΟΖΗ ΘΑΛΕΙΑ        ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ                       ΠΑΤΡΑ
155) ΣΤΟΥΠΑΚΗ ΛΕΝΑ                  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ                             ΠΑΤΡΑ
156)ΚΑΛΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ     ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ                         ΚΑΛΑΜΑΤΑ